مقالات

چگونه می توان از سفر خود به آلمان لذت برد؟

چگونه می توان از سفر خود به آلمان لذت برد؟

مسافرت رفتن یکی از تفریحاتی است که همیشه برای تمامی افراددر همه زمان ها یکی از خوش آیندترین و جذاب ترین کارهایی بوده است که بشر در اوقات فراغت خود انجام می داده. اما اگر یک سفر با مقدمات و برنامه ریزی و آگاهی نسبی از شرایط مقصد نباشد می تواند دردسرهای زیادی به همراه داشته باشد.

سفر کردن به کشور آلمان نیز مانند بسیاری از سفرهای دیگر نیازمند همین مقدمات است که قصد داریم در این پست به صورت ویژه به شرایط این کشور و عادت ها و آداب و رسوم آنها بپردازیم زیرا ممکن است کاری برای ما کاملا عادی باشد با وجود اینکه این کار می تواند برای مردم آلمان ناخوشایند باشد یا بالعکس.

ویژگی های خاص مردم آلمان در مکان های عمومی

در آلمان وقتی که عده‌ای در رستوران نشسته‌اند و و فرد جدیدی وارد می شود هیچ کس از جای خود بلند نمی‌شود و نظم رستوران را به هم نمی‌ریزد، فرد جدید ضمن گفتن ظهر، عصر یا شب بخیر کنار هرکسی که صندلی خالی بود می نشیند و فقط با همان یک نفر دست می‌دهد و سپس دو ضربه با پشت انگشت اشاره به میز می زند و به سایرین فقط سلام می دهد.
آلمانی ها از اینکه هنگام حرف زدن با آنها کسی خیلی به آنها نزدیک شود خوششان نمی آید پس برای داشتن یک مکالمه خوب با یک آلمانی حتما با فاصله از او بایستید.

همچنین آنها قرار دادن بیش از مچ دست بر روی میز غذا را ناپسند می دانند و تا هنگامی که غذا تمام نشده است نباید چنگال خود را کنار بگذارید یا به دست راست بگیرید.

چند توصیه 

درون اتاق‌های هتل دمپایی ندارند. اگر شما به پوشیدن دمپایی عادت دارید، یادتان باشد كه از ایران با خودتان ببرید.

تاکسی در آلمان مثل تمام اروپا گران است اما با پرداختن یك چهارم بهای تاكسی می‌توان از وسایل دیگر برای جابه‌جایی استفاده كرد.

 
آلمان‌ها هنوز هم از رفتارهای هیتلر كه باعث به خاك و خون كشیده‌ شدن، اروپا شد، خجالت می‌كشند و برای همین زیاد دوست ندارند كه از آن دوران صحبتی بكنند. 

یک نکته کلیدی برای سفر به آلمان

برای داشتن سفری آسوده خاطر باید توجه کنید که دانستن زبان مردم آن کشور می تواند نقش زیادی در روند مسافرت شما داشته باشد از طرفی اگر زبان مردم کشور آلمان را بدانید می توانید بسیاری از نیازهای خود را در ارتباط با این افراد برطرف کنید و از طرفی دیگر گامی که مردم بومی ببینند یک خارجی زبان انها را می داند خشنود می شوند و ارتباط بهتری با فرد برقرار می کنند و از اینکه به آن شخص کمک کنند بیشتر استقبال می کنند.

برای اینکه سفری با اطمینان خاطر و اعتماد به نفس داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم از مجموعه مکالمات روزمره زبان آلمانی آی اسپیک برای آموزش زبان آلمانی استفاده کنید. این مجموعه صوتی به شما کمک می کند که مکالمات مورد نیاز در زمینه رزرو هتل و رستوران و موارد دیگر مربطو به سفر را فرا بگیرید و با خیال راحت سفر کنید.

چگونه می توان از سفر خود به آلمان لذت برد؟

۱۶۵,۰۰۰ ریال۱۸۰,۰۰۰ ریالانتخاب گزینه ها

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *