وبلاگ

یادگیری زبان آلمانی در منزل

یادگیری زبان آلمانی در منزل

تاکنون به این نکته توجه کرده اید که می توان در خانه هم زبان آلمانی را آموخت و بدون شرکت کردن در هیچ کسی و گذاشتن وقت زیاد برای رفتن به آموزشگاه و پرداخت هزینه های سنگین این کلاسها؛ در خانه ماند و گام به گام آلمانی صحبت کرد. اما واقعا یادگیری زبان آلمانی در منزل چگونه ممکن است؟

برای انجام دادن این  کار هم مانند بسیاری از کارهای دیگر اولین و مهم ترین مسئله داشتن انگیزه، هدف مشخص و برنامه ریزی منظم است.

روشی جذاب برای یادگیری آلمانی در خانه

شاید با خودتان بگویید نمی توان در خانه زبان آلمانی که هیچ آشنایی اولیه ی با آن نداریم را در خانه یادگرفت چون کسی نیست که اشتباهاتمان را اصلاح کند. و ممکن است یک روند اشتباه را پی بگیریم. این نگرانی ها تا حدی طبیعی است ولی اکنون ما می خواهیم راهکارهایی به شما ارائه دهیم که بتوانید بدون دغدغه آلمانی را آن گونه که باید بیاموزید.

اجازه دهید در ابتدا یک محیطی را برای شما شبیه سازی کنیم و در آن محیط با هم آلمانی آموختن را شروع کنیم و تا نقطه ای که می کنید نیازهایتان تامین می شود پی ببرید.

فرض کنید شما هیچ زبانی را بلد نیستید و برای اولین بار می خواهید صحبت کردن را بیاموزید و تمام تلاش خود را می کنید که با دقته به دنیای اطافتان نگاه کنید. صداها را بشنوید و حرکات و رفتار انسانها را دنبال کنید تا بتوانید بلاخره مثل آنها صحبت کنید.

این دنیای خیالی که تصور کردیم دقیقا دنیایی است که نرم افزار آموزش رزتا استون آلمانی برای شما متصور می شود. در این نرم افزار آموزشی سعی می شود که شما  شرایط گوناگون قرار بگیرید.

تصاویری پخش می شود که یک گوینده با کیفیت صدای عالی در مورد آنها توضیح می دهد یا مکالمه ای بین دو فرد پخش می شود و شما می توانید با گوش دادن به مکالمه آنها کلمات و اصطلاحات جدیدی یاد بگیرید.

این نرم افزار به صورت تعاملی ارائه شده است و این امکان را برای شما فراهم می کند که در روند آموزش نقش داشته باشد و هنگامی که یک مطلب را آموختید وارد مرحله بعد شوید.

یادگیری زبان آلمانی در منزل

از مزایای این گونه آموزش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

یادگرفتن زبان آلمانی به شیوه زبان مادری

استفاده نکردن از کلمات و ترجمه های فارسی

درک واقعی مفهوم کلمه نه معادل آن در فارسی در وقع شاید برای شما هم پیش آمده باشد (مخصوصا اگر گویش محلی داشته باشید) هنگامی که می خواهید بعضی اصطلاحات را به فارسی ترجمه کنید هیج کلمه معادلی پیدا نمی کنید که دقیقا منظور شما را منتقل کند و بعد از بسیاری از توضیحات به فرد می گویید نمی دانم چگونه بگویم که متوجه شوی.)

جملات و کلمت توسط یک فرد با لهجه بومی بیان می شوند و تلفظ صحیح را یاد می کیرید.

تست لهجه شما انجام می شود و میزان نزدیک بودن لهجه شما به لهجه نرم افزار سنجیده می شود.

پس در خانه بماند و بدون هیچ دغدغه بهترین کلاس آموزش زبان آلمانی را تجربه کنید.

۲۹۸,۰۰۰ ریالانتخاب گزینه ها

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *