مقالات

انتخاب نرم افزار مناسب برای آموزش زبان آلمانی

انتخاب نرم افزار مناسب برای آموزش زبان آلمانی

انتخاب نرم افزار مناسب برای آموزش زبان آلمانی

شاید این حرف را از دوستان خود که می خواهند یک زبان خارجی را یاد بگیرند زیاد شنیده باشید که بگویند با وجود اینکه زمان زیادی برای آموزش زبان می گذارند باز هم آن گونه که باید نتیجه نمی گیرند و یا اینکه پس از مدتی بسیاری کلمات را فراموش می کنند. (البته در این پست تمرکز ما بر روی آموزش زبان آلمانی است). نکته مهمی که این افراد به آن توجه نمی کنندانتخاب نرم افزار مناسب برای آموزش زبان آلمانی
است.

منبع مناسب می تواند برای هر کسی با توجه به شرایطی مانند آشنایی قبلی فرد با زبان آلمانی و یا بلد بودن زبان های دیگری که به این زبان شباهت دارند. حتی مدت زمانی که فرد می خواهد به زبان آلمانی تسلط پبدا کند (همچنین مقدار زمانی که فرد می خواهد روزانه به این کار اختصاص دهد.) متفاوت باشد.

فراموش نکنیم که قدرت حافظه و یادگیری افراد هم با یکدیگر هم می تواند در افراد گوناگون متفاوت باشد مثلا یک فرد با تکرار کردن دو یا سه بار آن کلمه را به حافظه می سپارد و فرد دیگر باید همین کلمه را با بارها تکرار در حافظه خود ثبت کند.

حتی سلیقه افراد هم می تواند در انتخاب منبع مناسب نقش داشته باشد مثلا برخی افراد تمایل دارند از فایل های صوتی، برخی از نرم افزار های صوتی و برخی دیگر از کتاب برای آموزش زبان آلمانی استفاده کنند.

اکنون که مطمئن شدیم یک منبع مناسب برای هر فرد می تواند متفاوت باشد قصد داریم برای هر سلیقه یک منبع مناسب معرفی کنیم.

یک نرم افزار برای کسانی که زمان زیادی برای یادگیری زبان المانی ندارند

اگر شما فرصت کافی برای یادگیری زبان آلمانی ندارید و می خواهید به همین زودی به آلمان سفر کنید و می خواهید مکالمات کاربردی برای رفع نیاز های روزانه خود در آلمان مشکلی نداشته باشید شما به یک مجموعه صوتی که مهم ترین مکالمات و اصطلاحات زبان آلمانی را گردآوری کرده باشد و آنها را با استفاده از تمرین و تکرار به شما آموزش دهد نیازمند هستید. به شما پیشنهاد می کنیم آموزش مکالمات روزمره زبان آلمانی آی اسپیک را استفاده کنید. این مجموعه کلمات کاربردی در مورد رفتن به رستوران، غذاها، خریدن کردن، سفرکردن و … را به شما اموزش می دهد.

بهترین نرم افزار آموزش زبان آلمانی برای کسانی که می خواهند حرفه ای بیاموزند

ممکن است شما قصد داشته باشد زبان آلمانی را به صورت کاملا حرفه ای بیاموزید به طوری که بتوانید در جلسات رسمی شرکت کنید و فردی باشید که حفظ کردن حجم انبوهی از لغات و اصطلاحات برای شما کار دشواری باشد در این صورت به شما پیشنهاد می کنیم از محصول بین الملی آموزش زبان، رزتا استون آلمانی که به همانگونه که زبان مادی خود را یاد گرفته اید زبان آلمانی را به شما می آموزد استفاده کنید. این مجموعه با استفاده از تصاویر کاربردی و واقعی زبان آلمانی را به شما آموزش می دهد و در آموزش لغات آلمانی با تلفظ صحیح و بومی کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

۲۹۸,۰۰۰ ریالانتخاب گزینه ها

آموزش زبان آلمانی با کتاب و خودآموز

با وجود اینکه نرم افزارهای آموزشی و سایت های آنلاین زیادی در دسترس می باشد اما هیچ یک از آنها نتوانسته است جای یار مهربان یعنی همان کتاب را بگیرد به همین دلیل است که بسیاری از افراد تمایل دارند از کتاب برای یادگیری زبان آلمانی استفاده کنند مجموعه هایی که در این زمینه به شما معرفی می کنیم کتاب هایی هستند که همراه با لوح های فشرده صوتی عرضه می شوند تا ضمن اینکه از زبان آموز از مزایای یادگیری با کتاب بهره مند می شود بتواند تلفظ درست کلات را بشنود تا از همان ابتدا لهجه او به درستی شکل بگیرد. این روش برای افرادی که طرفدار آموزش صوتی آلمانی هستند هم بسیار مناسب است.

 خود آموز مکالمات آلمانی که دارای یک کتاب با فصل بندی مشخص و یک لوح فشرده برای آموزش تلفظ مکالمات است. 

کتاب آموزش زبان آلمانی در ۳۰ روز نیز همین هدف را دنبال می کند با این تفا.ت که مکالمات و کلمات کاربردی تر را در زمان یک ماهه آموزش می دهد و به صورت اختصاصی برای افرادی تهیه شده است که هیچ گونه تجربه ای در زمینه آموزش این زبان ندارند و می خواهند این کاررا برای اولین بار شروع کنند.

۳۴۰,۰۰۰ ریالانتخاب گزینه ها

آموزش زبان آلمانی با متد هوشمند نصرت

متد نصرت روشی است که توسط استاد بزرگ زبان دکتر مرتضی نصرت ابداع شده است پکیج آموزش انگلیسی این زبان توسط خود استاد با صدای ایشان تهیه شده بود و سایر زبان ها به کوشش موسسه زبان نصرت با به کارگیری همان روش عرضه شدند. این مجموعه ها ابتدا فقط به صورت صوتی بودند اما در به روز رساتی های بعدی نسخه تصویری آنها نیز ارائه شد هدف از ارائه نسخه تصویری این بود که علاوه پرداختن به جنبه های شنیدار و گفتار زبان به بخش نوشتار و خواندن هم توجه شود علاوه بر این پکیج تصویری به زبان آموز کمک می کند که از حافظه تصویری خود نیز کمک بگیرد و کلمات و جملات را بهتر بخاطر بسپارد.

اگر می خواهید با تمرین و تکرار های برنامه ریزی شده و هوشمندانه و همچنین می خواهید این تمرین و تکرارها زمان زیادی از شما نگیرد می توانیداز آموزش زبان المانی نصرت استفاده کنید. این مجموعه که با متد نصرت طراحی شده است به شما کمک می کند در مدت سه ماه با روزی نیم ساعت تمرین گام به گام آلمانی صحبت کردن را بیاموزید.

خوبی این مجموعه این است که فایل های آن به صورت صوتی است و می توان آنها را در هر زمان و مکان حتی در مواقع رانندگی گوش داد.

۴۵۰,۰۰۰ ریالانتخاب گزینه ها

خواندن پست “دلایل اهمیت زبان المانی” به شما کمک می کند تا با کاربردهای این زبان بیشتر آشنا شود و با انگیزه بیشتری یادگیری این زبان را دنبال کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *