وبلاگ

آیا زبان آلمانی دشوار است؟

آیا زبان آلمانی دشوار است؟

آیا زبان آلمانی دشوار است؟ این سوال ممکن است برای بسیاری از افرادی که آموزش زبان آلمانی را شروع می کنند پیش بیاید ما با ارائه پکیج های فوق العاده اثبات خواهیم کرد که زبان آلمانی را هم می توان به راحتی آموخت

بسیاری از ما این جمله را شنیده ایم که زبان آلمانی یک زبان دشوار است. در این مورد باید گفت یادگیری هیچ زبانی آسان نیست زیرا به هر حال هر زبان دارای تعداد بی شمار لغت و قوائد دستوری متفاوت است و در ضمن برای صحبت کردن با هر زبانی لهجه خاصی هم باید بدانیم پس زبان آلمانی نهم مانند هر زبان دیگر دشوایی هایی دارد. چیزی که بیش از همه یادگیری زبان آلمانی را برای دسته‌ای از افراد سخت می‌کند لغات طولانی و قواعد نامتعارف آن است. اما با این وجود اینکه زبان آلمانی یک زبان سخت است را نمی شود به قطع و یقین بیان کرد.

واقعیت امر این است که تفاوت خیلی زیادی از لحاظ سختی بین زبان های متفاوت وجود ندارد. بلکه در کل یادگیری زبان دوم نیازمند پشتکار و تلاش و انگیزه است.

تعریف شکل استاندارد برای یادگیری زبان آلمانی

در سال ۱۹۹۶، برای زبان آلمانی رسما یک استاندارد تعریف. این استانداردسازی با هدف آسان کردن یادگیری این زبان صورت گرفت. املا و نوشتن واژه‌ها نیز به حالتی متحد و قابل‌پیش‌بینی تغییر کرد. بار دیگر در سال ۲۰۰۴، دستورالعمل‌ها بازبینی شدند و در اواخر سال ۲۰۰۵، به‌کارگیری قوانین جدید املا و نوشتن اجباری شد و امروز نیز همان قوانین در سوئیس، آلمان و اتریش استفاده می شوند.

با استاندارد شدن زبان آلمانی تا حدی این دشواری کمتر شد. و ترسی که خیلی ها از آموزش این زبان داشتند کمتر شد و افراد بیشتری به سمت آموزش این زبان گرایش پیدا کردند.

برای آموزش زبان آلمانی در بسیاری از شهرهای ایران آموزشگاه اختصاصی وجود ندارد. و داشتن یک منبع مناسب برای یادگیری زبان آلمانی به یکی دیگر از دغدغه های علاقه مندان به این زبان شده است. اما خوشبختانه موسسه زبان نصرت با ارائه محصول های متفاوت در این زمینه مشکل این افراد را حل کرده است.

ان محصول که تلاش کرده است به صورت تکرار و بازگشت به عقب های هوشمندانه (متد نصرت) زبان آلمانی را آموزش دهد به یکی از کحصولات پرطرفدار در این زمینه تبدیل شده است.

به کمک آموزش زبان نصرت آلمانی شما می توانید در مدت کوتاه 90 روز از مبتدی تا پیشرفته مکامه آلمانی را یادبگیرید و از آلمانی صحبت کردن لذت ببرید.

 

۴۵۰,۰۰۰ ریالانتخاب گزینه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *