وبلاگ

نکات مهم درباره رزتا استون آلمانی

نکات مهم درباره رزتا استون آلمانی

در این پست قصد داریم نکات مهم درباره رزتا استون آلمانی را بررسی کنیم تا شما با آشنایی کامل محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. همچنین از نحوه صحیح استفاده از آن اطلاعات کسب کنید.

 

رزتا استون آلمانی چه برتری نسبت به محصولات دیگر موجود در این زمینه دارد؟

آموزش رزتا استون آلمانی که حاصل تجربه و تلاش 20 ساله اساتید این موسسه است به جرات می توان ادعا کرد یک محصول منحصر بفرد دز زمینه آموزش زبان آلمانی است. برعکس محصولات دیگر که سعی دارند معنی لغات را به صورتی فارسی برای کاربر معادل سازی کنند. سعی می کند به گونه ای با کاربر برخورد کند که گویی زبان آلمانی تنها زبانی است که او می داند. و از متد آموزش زبان مادری استفاده کرده است.

در واقع این شیوه آموزشی از طریق ایجاد وابستگی کلمات و عبارات با تصاویر از طریق مثال‌هایی که در زندگی واقعی و روزمره با آن روبرو می‌‌شویم، مشابه یادگیری زبان مادری به صورت طبیعی و بدون ارائه ترجمه و شرح گرامر یا دستورات گیج کننده است. وقتی شما درگیر جملات و مفهوم آنها شوید بدون اینکه متوجه شوید بسیاری از ساختار جملات را خواهید آموخت.

همچنین رزتا استون دارای این امکان است که لهجه شما را با لهجه فرد بومی مقایسه می کند و به این ترتیب شما متوجه اشتباهات خود خواهید شد.

از دیگر ویژگی هایی که این محصول را جذاب کرده است می توان به تصاویر متفاوت و تمرین ها و تست های چهار جوابی آن اشاره کرد. که فرآیند یادگیری زبان آلمانی را برای زبان آموز لذت بخش تر خواهد کرد.

نکات مهم درباره رزتا استون آلمانی

روش درست استفاده از رزتا استون آلمانی چیست؟

یک زمان مشخص بصورت روزانه برای یادگیری تعیین کنید و به آن پایبند بمانید! مثلا روزانه حداقل یک ساعت را به کار با این پکیج اختصاص دهید. زمان مورد نظر را شخص می تواند با توجه به سطح زبان خود و یا قدرت یادگیری شما دارد ولی به هرحال بیش از سه ساعت در روز نمی تواند کارایی زیادی داشته باشد.

دروس را هر ماه یک بار تکرار کنید. این یک بسته نرم افزاری است و یکی از مزیت های عمده آن نسبت به کلاس های حضوری همین است که شما می توانید یک درس را ده ها بار ببینید و تکرارکنید و خیلی راحت یاد بگیرید. رمز یادگیری پایدار همین تکرار کردن است. در صورتی که به صورت برنامه ریزی شده و هوشمندانه باشند.

برای یادگیری بهتر می توانید از یک دیکشنری در کنار نرم افزار خود استفاده کنید تا راحت بتوانید معانی کلمات را پیدا کنید. 

حالا شما می توانید با آگاهی کامل از این محصول، خرید آموزش رزتا استون آلمانی را با اطمینان خاطر انجام دهید.

نکات مهم درباره رزتا استون آلمانی

۲۹۸,۰۰۰ ریالانتخاب گزینه ها

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *